Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, zdecydowaliśmy się rozpocząć również działalność hotelową dla Państwa Pupili. Tworząc to miejsce pragnęliśmy sprostać oczekiwaniom właścicieli, którym zależy by ich pupil otoczony był jak najlepszą troską i opieką, w której skład wchodzi profesjonalna opieka weterynaryjna. W naszym hotelu dla psów i kotów w Podkowie Leśnej zapewniamy całkowicie indywidualne podejście do każdego podopiecznego oraz ciepłą i przyjazną atmosferę. Na życzenie klienta, przesyłamy zdjęcia, filmy z pobytu jego pupila. Przyjmujemy równieź zwierzęta, które wymagają specjalistycznej opieki i podawania leków.

Nasza ciepła i rodzinna atmosfera w naszym hotelu dla psów i kotów w Podkowie Leśnej , sprawia, że zwierzaki czują się u nas jak w domu.

Jeśli chcą Państwo zostawić swojego pupila w naszym hotelu dla zwierząt prosimy o wcześniejszy

Kontakt

KLIENCI HOTELU MÓWIĄ O NAS:

Kajtek wrócił z wczasów w Zwierzogrodzie wypoczęty i szczęśliwy ? Pobiegał, poznał fajnych kolegów, a wszystko pod czujnym i wykwalifikowanym okiem. Bardzo polecamy! ?

p. Magdalena Baran – Kołcz

Nasza Tora zawsze ma tam wczasy all inclusive. Wszyscy jestesmy bardzo zadowoleni. Bardzo polecam. Przemiła opieka
p. Ewa Najman

Jeżeli nie macie co zrobić ze swoim pupilem- serdecznie polecam Zwierzogród! Przemiła Pani Weterynarz, profesjonalna opieka, Dunaj wrócił zadowolony i zaprzyjaźnił się z dwoma czworonożnymi koleżankami.

 

p. Paulina Gondek