Lek. Wet. Maria Morawska

Współzałożycielka przychodni. Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Warszawie na SGGW. Ponad 40 lat doświadczenia w pracy z małymi zwierzętami. Przez wszystkie te lata pracowała na zaufanie i dobrą opinię przychodni oraz zdobywała bezcenną wiedzę i doświadczenie, którym chętnie dzieli się teraz z młodszymi lekarzami. Zawsze stawiała na rozwój placówki i inwestycję w nowoczesny sprzęt oraz poszerzała swoją wiedzę w szeroko pojętej internie i chirurgii małych zwierząt.  W 2001 roku zdobyła  tytuł Specjalisty Chorób Psów i Kotów, a w 2007roku tytuł Specjalisty Chirurga Małych Zwierząt. Jej ogromnym zamiłowaniem jest również leczenie alergii u zwierząt, dlatego wiele lat temu wprowadziła również do swojej praktyki biorezonans, dzięki któremu  odnosi ogromne sukcesy w diagnozowaniu i leczeniu uporczywych alergii u zwierząt. Lekarz o wpsaniałym podejściu, etyce oraz ogromnej empatii zarówno do pacjentów, jak i ich właścicieli. W wolnych chwilach zajmuje się ogrodem, kocha kwiaty, podróżuje i czyta książki. Prywatnie właścicielka dwóch psów -Pepusia i Mii oraz kotów-Kiki i Jazza.

Lek. Wet. Dorota Morawska Końska

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej na SGGW w Warszawie.  Od najmłodszych lat związana z rodzinną przychodnią. Dzięki swoim rodzicom już jako mała dziewczynka stawiała swoje pierwsze kroki w weterynarii  oraz rozwinęła swoją pasję i ogromną miłość  do swojego zawodu. W swojej praktyce zajmuje się szeroko pojetą interną. Jest Specjalistą Chorób Psów i Kotów.  Od paru lat jej największym zainteresowaniem jest kardiologia, w której pierwsze kroki stawiała pod okiem dr n. wet Bohdana Kurskiego – wybitnego specjalisty w tej dziedzinie. W chwili obecnej swoją dalszą wiedzę kardiologiczną poszerza dzięki znakomitej  dr n. wet. Magdalenie Garncarz. W przychodni zajmuje się również anestezjologią. Dba o odpowiednie przygotowanie pacjentów do zabiegu, jak również zapewnia im  komfort i odpowiedni monitoring przed, podczas i po  znieczuleniu. Jest członkiem ESVC – European Society of Veterinary Cardiology. Stale uczestniczy w konferencjach  w Polsce i za granicą. W wolnych chwilach podróżuje i czyta książki. Prywatnie wokalistka zespołu Last Blush i właścicielka pieska – Liska oraz kotków Kiwi i Mili.

Lek. Wet. Magdalena Kraińska-Łosek

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Przyrodniczego w Lublinie. Zaraz po studiach rozpoczęła pracę w całodobowej klinice Lubelskie Centrum Małych Zwierząt, gdzie zajmowała się chirurgią, medycyną regeneracyjną oraz interną. Jest certyfikowanym lekarzem w zakresie terapii ORTHOKINE IRAP stosowanej w leczeniu zwyrodnień stawów oraz kręgosłupa.  Aktualnie w trakcie studiów doktoranckich na I Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Jej największym zainteresowaniem jest chirurgia, nefrologia i urologia. Specjalizuje się w leczeniu pacjentów z chorobami nerek oraz dróg moczowych. Konsultuje pacjentów nefrologicznych oraz urologicznych z całej Polski, prowadzi szkolenia i warsztaty dla lekarzy weterynarii w Polsce. Jest członkiem European Society of Veterinary Nephrology and Urology. Prywatnie właścicielka pięknej kotki syjamskiej Nuru, która skradła większość jej domowej uwagi.
Lek. Wet. Daria Ziemann

Zajmuję się profilaktyką, diagnostyką oraz leczeniem chorób jamy ustnej zwierząt towarzyszących. Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej w Olsztynie. Jest członkiem PSLWMZ sekcji stomatologii.  Stomatologią weterynaryjną interesowała się już w trakcie studiów. Uczyła się u jednego z najlepszych specjalistów tej dziedziny – dr Katarzyny Jodkowskiej, od której do dnia dzisiejszego czerpie bezcenną wiedzę. Swoje kwalifikacje podnosi na licznych kursach i sympozjach w kraju i zagranicą potwierdzonych stosownymi certyfikatami oraz doskonali wciąż swoje umiejętności współpracując z lekarzami stomatologii. Wszystkie zabiegi wykonuje z dbałością o komfort pacjenta i jego bezpieczeństwo.
Prywatnie właścicielka jack russel teriera o imieniu Lusiek.

Dr n. wet. Norbert Czubaj

Absolwent Warszawskiego Wydziału Medycyny Weterynaryjnej. Po zakończeniu studiów rozpoczął studia doktoranckie w Katedrze Nauk Morfologicznych. W 2018 r. obronił z wyróżnieniem swoją rozprawę doktorską pt. Anatomia kliniczna struktur kostnych dołu doogonowego czaszki u psów różnych ras i morfotypów. Niezależnie od aktywności dydaktyczno-naukowej od początku swojej kariery zawodowej związany z leczeniem psów i kotów. Wśród jego zainteresowań klinicznych należy wymienić przede wszystkim diagnostykę obrazową – wykonuje badania USG, interpretuje badania radiologiczne oraz tomografii komputerowej. Członek European Association Of Veterinary Diagnostic Imaging (EAVDI). Ustawicznie kształci się w kraju oraz zagranicą, uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach. Prywatnie miłośnik gór, dobrej muzyki i gier planszowych.

Lek. Wet.  Michał Stelmaszyk

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Lublinie. Zaraz po studiach rozpoczął pracę w całodobowej klinice Lubelskim Centrum Małych Zwierząt gdzie zajmował się chirurgią, ortopedią, mikrochirurgią okulistyczną i medycyną regeneracyjną. Jest certyfikowanym lekarzem w zakresie orthokinevet irap stosowanej w leczeniu zwyrodnień stawów i kręgosłupa. Specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu pacjentów ortopedycznych. Uczestniczył w licznych kursach i szkoleniach na terenie kraju i za granicą, niezbędnych do przeprowadzania wysoce wyspecjalizowanych usług. Szkolił się pod okiem wybitnych ortopedów takich jak: Aldo Vezzoni i Massimo Petazzoni. Zajmuje się min. leczeniem zerwanego więzadła krzyżowego przedniego metoda TTA Rapid i TPLO, dysplazji stawów biodrowych metodą symphisiodezy i potrójnej osteotomii miednicy, dysplazji stawów łokciowych metodą PAUL’a. Jego częstymi pacjentami są pacjenci ze schorzeniami kręgosłupa. W swojej pracy zawsze kieruje się dobrem pacjenta wykorzystując najnowsze i najbezpieczniejsze techniki leczenia. Konsultuje pacjentów z całego kraju. Prywatnie właściciel uroczej suczki Jack Russel Terriera o imieniu Coco.

Dr n. wet. Adam Janicki

Konsultacje ortopedyczne i zabiegi ortopedyczne. Doktor nauk weterynaryjnych, specjalista chirurg. Absolwent warszawskiego Wydzialu Medycyny Weterynaryjnej, stypendysta (3 miesiące współpracy z prof. Olofem Dietzem, doktorami: Nagelem, Gengelem, Litzke i Richterem) na Uniwersytecie Humboldta w Berlinie. Wieloletni nauczyciel akademicki, adiunkt w Katedrze i Klinice Chirurgii warszawskiego Wydziału Medycyny Weterynaryjnej. Wykładowca dla słuchaczy Studium specjalizacyjnych z Chirurgii. Autor blisko 70 artykułów dla czasopism zawodowych oraz współautor podręcznika akademickiego i podręcznika dla techników weterynaryjnych. Opracował i opublikował kilka oryginalnych, autorskich technik operacyjnych dotyczących leczenia niestabilności z powodu uszkodzenia wiązadeł stawu kolanowego. Autor monografii: „Pies Dysplazja Stawów Biodrowych. Prawo złotej proporcji i tetralogia panewki- wartości diagnostyczne i prognostyczne”. Galaktyka. Łódź, 2012 r.

Joanna Pieniążek

Pomysł na zajęcie się pielęgnacją zwierząt pojawił się wraz z pierwszym sznaucerem  olbrzymem, który zawitał  w jej domu.  Częste wyjazdy na wystawy krajowe i zagraniczne, potrzeba odpowiedniego przygotowania psa, spowodowały że postanowiła zająć się groomingiem zawodowo. Bo któż lepiej nie zna swojego psa i jego potrzeby niż sam właściciel?Profesjonalny  kurs groomingu ukończyła  w 2005 roku pod okiem wybitnej polskiej groomerki Pani Ewy Grabowskiej,  ale dopiero doświadczenie i wiele lat stania przy stole groomerskim uczyniło Panią Joannę dobrym specjalistą i fachowcem  w tej dziedzinie. Miłość do zwierząt, spokojny i opanowany  charakter oraz pogodna natura pomagają  w codziennej pracy. Ciągle się rozwija i śledzi najnowsze trendy w strzyżeniu i pielęgnacji czworonogów.  Dobrze zna psią psychikę i dba o komfort  czworonożnego klienta. Posiada  wiedzę na temat dobrych jakościowo kosmetyków do pielęgnacji zwierząt, które obecnie występują na rynku.  Prywatnie właścicielka sznaucera olbrzyma i border collie – Toya i Puzona.

„Dr Lisek”

Nasza kochana suczka rasy „Terier Kaszubski” 🙂
Zawsze dzielnie pociesza wszystkich pacjentów.